Zawady Oleckie
Warsztaty fotograficzne – UCHWYĆ MAZURY!

ewa_kozlowska_fotografia8.jpg

Podstawy wrażliwego i uważnego patrzenia na świat dla każdego. Rozmowy o fotografii, fotograf w działaniu i wspólna wystawa najlepszych fotografii. Człowiek, architektura, natura, jak i czas – wszystko warsztatowo pozostaje w zasięgu artystycznych wizji ukierunkowując jednocześnie ku dalszemu rozwojowi. Warsztaty prowadzi Ewa Kozłowska.

Warsztaty weekendowe i nie tylko, indywidualne, bądź grupowe.
Od maja do sierpnia po ustaleniu i potwierdzeniu dokładnego terminu. Chętni proszeni są o zgłaszanie swoich propozycji.
Czas trwania łącznie: 10 godzin (po 5 godz. dziennie lub inaczej, w zależności od potrzeb)
Cena: 170 zł od osoby w grupie (indywidualne zajęcia - cena do uzgodnienia z prowadzącą)
Oferta dla naszych gości, ale oczywiście zapraszamy także okolicznych mieszkańców i mających swoje domy wakacyjne w okolicy! Należy mieć ze sobą dowolny aparat cyfrowy.

Ewa Kozłowska - urodzona w 1972 roku, w Olecku na Mazurach. Laureatka wielu konkursów fotograficznych w kraju i za granicą. Od 2005 do 2009 współpracowała z „Biuletynem Fotograficznym”. Autorka poematów prozą oraz tłumacz języka francuskiego. Z wykształcenia romanistka z drogą kształcenia dosyć zawiłą i twórczą: od paryskiej Sorbony i Uniwersytetu Aix-Marseille II po Uniwersytet Warszawski. Od czasu do czasu publikuje w prasie (m.in.: „Polityka”, „Za miastem”, „Tygodnik Olecki”, „Borussia”, „Treuburg Post”, „RAL'M”, „Nowe Życie Pabianic”). W roku 2008 otrzymała Stypendium Artystyczne Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Ewa Kozłowska zrealizowała wiele projektów fotograficznych i wystaw w kraju (m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Olsztynie, Wojnowie, Kowalach Oleckich, Sejnach, Ostródzie, Giżycku, Ełku czy też w Olecku) i za granicą (Francja, Izrael, Chiny, Brazylia, Niemcy, Litwa) oraz publikacji (np.: „Portret - Czukty”, „Staroobrzędowcy z Wojnowa”, „Paryż-Bruksela”, „Proust Odnaleziony”, „Portrety mieszkańców Olecka”, „Małe Impresje/Les petites impressions”). W 2011 Ewa Kozłowska została uhonorowana tytułem „Pasjonatki Przypisanych Północy” przyznawanym przez Stowarzyszenie Kulturalne „Przypisani Północy”. Honorowy tytuł przyznany został za niezwykłość spojrzenia twórczego, za konsekwencję i głęboki humanizm oraz za dociekliwość artystyczną. Uczestniczka paryskiego Salonu Jesiennego 2011. W 2012 została laureatką „Złotej Dziesiątki Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur”. W 2012 roku otrzymała także tytuł „REVELATION 2012” („Odkrycie roku 2012”). W 2013 uczestniczyła w Paryżu w Salonie Les Hivernales, zaś w 2014 ponownie została zaproszona na Salon Jesienny.

Strona autorska: www.ewakozlowska.com

 
fotografia.txt · ostatnio zmienione: 2015/01/18 15:12 przez ania