Zawady Oleckie
SPA na łące
czyli gabinet kosmetyczny Cud piękności w plenerze

Dolce far niente do kwadratu: wakacyjne lenistwo na trawie i relaksująco-upiększające zabiegi spa. Organicznie, zdrowo, zmysłowo i przyjemnie. Proste naturalne kosmetyki i spotkanie różnych kultur, z których czerpiemy przepisy na dbanie o ciało. Zioła z polskich łąk, olejki eteryczne, rosyjski masaż miodem, francuska winoterapia, elementy arabskiego hammamu i ajurwedyjska wiara w moc olejów splatają się u nas bezkolizyjnie w upiększających rytuałach.

OCZYSZCZANIE

Kąpiel olejowa dla twarzy czyli olejowe oczyszczanie skóry. Podgrzany olej bazowy dobrany do rodzaju skóry (dla tłustej lniany, dla suchej kokosowy, dla wrażliwej arganowy, a olej ze słodkich migdałów dla każdego plus w odpowiedniej proporcji olej rycynowy) nakładamy na twarz i przykrywamy ciepłym kompresem. Po oczyszczeniu maska z dobranej do cery glinki z dodatkiem olejków eterycznych i olejów pielęgnacyjnych.
Cena zabiegu: 50 zł

Olejowe oczyszczanie ciała zaczynamy pilingiem solnym, potem nakładamy oleje i owijamy ciało ciepłym prześcieradłem. Po 15 min. zmywamy. Na zakończenie nawilżający balsam dobrany do rodzaju skóry (masło kakaowe, shea lub mango).
Cena zabiegu: 80 zł

Hammam (prawie). Oczyszczenie i złuszczenie skóry za pomocą tradycyjnego czarnego mydła z oliwek savon noir. Potem okład z glinki ghassoul na całe ciało ( z dodatkiem dobranych olejków eterycznych). Na koniec namaszczenie ciała olejkiem arganowym, sezamowym lub masłem karite.
Cena zabiegu: 90 zł

ZABIEGI NA TWARZ

Rytuał ziemi. Zabieg nawilżająco-ujędrniający. Oczyszczanie glinką ghassoul z dodatkiem ziół dobranych do rodzaju cery (bazylia i tymianek do cery tłustej, rozmaryn i nagietek do cery trądzikowej, arnika i ruszczyk do naczynkowej, lipa, róża i bazylia do suchej). Masaż twarzy olejkiem arganowym lub masłem karite z dodatkiem olejków eterycznych. Na koniec maska z dobranej do cery glinki.
Cena zabiegu: 75 zł

Fidiasz. Zabieg modelujący. Zabieg rozpoczyna pobudzający masaż stóp miodem. Następnie oczyszczenie twarzy pilingiem z glinki ghassoul i intensywny masaż modelujący olejkiem organowym lub masłem karite. Potem ciepły okład z glinki ghassoul z mieszanką ujędrniających ziół przykryty kompresem z bandaża nasączonego glinką ghassoul rozcieńczoną hydrolatem różanym lub lawendowym.
Cena zabiegu: 80 zł

Winny raj. Zabieg rozjaśniająco-ujędrniający. Oczyszczenie skóry glinką ghassoul z dodatkiem wody pomarańczowej. Masaż twarzy ciepłym olejkiem arganowym lub migdałowym albo masłem karite. Maska z wybranej glinki (białej, zielonej lub różowej) z dodatkiem jogurtu i czerwonego wina.
Cena zabiegu: 80 zł.

Masaż twarzy relaksujący lub ujędrniający wybranym olejem z dodatkiem olejków eterycznych
Cena: 35 zł

Brwi i rzęsy:
Regulacja brwi – 10 zł
Henna i regulacja brwi – 20 zł
Henna rzęs – 10 zł
Regulacja brwi oraz henna brwi i rzęs – 30 zł

ZABIEGI NA CIAŁO

Cała jestem w czekoladzie. Zabieg wyszczuplający. Piling cukrowy. Maska na ciało z glinki ghassoul zmieszanej z kakao i olejem ze słodkich migdałów oraz odrobiną chili oraz rozpuszczonej czekolady plus kilka kropli olejku cynamonowego. Po zmyciu maski namaszczenie ciała masłem kakaowym.
Cena zabiegu: 100 zł

Skąpana w winie. Zabieg nawilżająco-ujędrniający. Piling solny. Maska z glinki ghassoul z dodatkiem płynnego miodu i czerwonego wina oraz wody różanej. Po zmyciu maski namaszczenie olejem sezamowym z dodatkiem olejków eterycznych.
Cena zabiegu: 100 zł

Masaż miodowy. Wyszczuplający i poprawiający ukrwienie masaż miodem całego ciała.
Cena: 70 zł

Masaż bańką chińską. Antycellulitowy i wyszczuplający masaż próżniowy za pomocą gumowej bańki chińskiej.
Cena: 50 zł

Chętnych prosimy o kontakt - należy zgrać datę pobytu (zgodnie z kalendarzem rezerwacji) z terminem zabiegów, który zależy od ilości zgłoszeń. Najprościej umówić się z przyjaciółmi i zgłosić na zabiegi całą grupę. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres ania@zawady-oleckie.com

Niezależnie od gościnnych występów gabinetu warszawskiego CUD PIĘKNOŚCI, możemy Państwu zaproponować tradycyjne zabiegi kosmetyczne Mobilnego Studia Kosmetycznego w Olecku, którego oferta wyłożona u nas w kuchni:)

 
spa.txt · ostatnio zmienione: 2015/11/21 23:51 przez ania